Blog o wykończeniach wnętrz REFIT  - kim jesteśmy i co tu znajdziesz?
Autor: Piotr Olesiński
2022-10-03
Udostępnij

Blog o wykończeniach wnętrz REFIT - kim jesteśmy i co tu znajdziesz?

Każda historia zaczyna się od pierwszych słów, a więc i tak musi rozpocząć się nasza blogowa przygoda. W tym wpisie chcemy Ci się przedstawić, a także podzielić naszą motywacją do tworzenia artykułów o wykończeniach wnętrz.

Blog będziemy prowadzić w formie remontowego poradnika - pomocnego przewodnika, który zawsze jest pod ręką, bo na odległość zaledwie kilku kliknięć. Mamy nadzieję, że będziesz sięgać po niego z przyjemnością. 


Ale zacznijmy od początku!


REFIT, czyli kto?

Zespół REFIT to fachowcy od remontów i wykończeń wnętrz z Wrocławia. Jesteśmy w branży od lat i mamy już na koncie dziesiątki odnowionych (lub stworzonych od zera) przestrzeni - zarówno w domach, jak i mieszkaniach


Członkowie naszej ekipy to specjaliści z różnych obszarów prac remontowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie działać kompleksowo. Wykonujemy instalacje elektryczne, układamy glazurę, zajmujemy się hydrauliką, sufitami, ścianami i podłogami. Montujemy meble oraz podłączamy sprzęty AGD i RTV, oddając inwestorowi wnętrze wykończone “pod klucz”


Każdy etap remontu inwestycji przeprowadzają wykwalifikowani pracownicy. Nie mamy fachowców od wszystkiego i od niczego ;)

Dlaczego chcemy pisać blog o remontach?

Bo wiemy, jak wiele trudności, pytań i wątpliwości mogą przysporzyć prace remontowe. Mówią nam o tym klienci, widzimy to również na grupach tematycznych na Facebooku - posty o materiałach, zastosowanych rozwiązaniach czy metodach ich wykonania. Pytań jest mnóstwo, a odpowiedzi niewiele. Chcemy to zmienić!


A poza tym zwyczajnie uwielbiamy naszą pracę i o profesjonalnych pracach remontowych możemy mówić godzinami.


Na blogu będziemy dzielić się z Tobą naszą fachową wiedzą. Chcemy pisać o: 

  • wskazówkach remontowo-montażowych, 

  • różnicach w rodzajach materiałów, ich przeznaczeniu i wyborze,

  • dostępnych rozwiązaniach wykończeniowych,

  • metodach wykonania różnych prac remontowych. 

 

Wierzymy, że wysoka świadomość w kwestii prac wykończeniowych to najlepsza droga do pięknych i funkcjonalnych wnętrz, a także racjonalnego wydatkowania budżetu. Nasi klienci często mówią, że niepotrzebnie wydali pieniądze na rozwiązania, które zupełnie się u nich nie sprawdziły, bo zostały źle dobrane, niepoprawnie zamontowane czy generowały wysokie koszty eksploatacyjne


Ten blog o remontach piszemy po to, byś mógł uniknąć tego rodzaju błędów. Mamy nadzieję, że z jego pomocą wykończenie Twojego mieszkania przebiegnie prosto, sprawnie i bez zbędnych wydatków. A efekt zachwyci Ciebie i wszystkich pozostałych domowników. 

Bądź z nami na bieżąco - nie tylko na blogu!

Na blogu REFIT będziemy co miesiąc publikować przynajmniej jeden wpis poradnikowy. Ale to nie wszystko! Wiedzą oraz efektami naszych prac dzielimy się również na profilach w mediach społecznościowych


Zaobserwuj nas, a odwdzięczymy się mocą wnętrzarskich inspiracji oraz wieloma estetycznymi i praktycznymi rozwiązaniami!

Zobacz także

Kuchnia w remoncie
Kontakt

Szukasz fachowców do remontu mieszkania pod klucz?

Porozmawiajmy!
Podaj Twoje imię!
Podaj Adres e-mail!
Podaj Numer telefonu!
Podaj Treść Wiadomości!

Dziękujemy za wysłanie waidomości!

Betonowa ściana

REFIT © 2024

projekt i wykonanie: DST DESIGN