O nas

Jesteśmy firmą remontową, na której można polegać

Zleć to nam!

Remont?Miej go z głowy!

Zajmujemy się całością prac remontowych związanych z wykończeniem wnętrz. Nie musisz szukać osobnych fachowców od hydrauliki, elektryki czy układania glazury. Wszyscy oni już na Ciebie czekają - w REFIT.

Nie jesteśmy pośrednikami i nie korzystamy z podwykonawców - wszystkich specjalistów mamy u siebie, dzięki czemu możemy zagwarantować wysoką jakość przeprowadzanych prac. Bez żadnych niespodzianek.

Dobrze wiemy, że o perypetiach remontowych krążą mrożące krew w żyłach historie. Obiecujemy, że z REFIT nie doświadczysz żadnej z nich. :)

 Remont? Miej go z głowy!
linia przerywana
linia przerywana
ikona
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA
ikona
WYKWALIFIKOWANY ZESPÓŁ
ikona
PRZEJRZYSTE WARUNKI WSPÓŁPRACY

Poznaj fachowców od wnętrz

Oto nasza zaangażowana i sumienna ekipa.

Michał Dobrzański
Michał Dobrzański

Współwłaściciel

Michał trzyma rękę na organizacyjnym pulsie firmy. Zajmuje się koordynacją prac tej części ekipy, która wykonuje malowanie, szpachlowanie i układanie podłóg.

Piotr Olesiński
Piotr Olesiński

Współwłaściciel

Piotr kompleksowo obsługuje klientów. Zajmuje się też kwestiami technicznymi w zakresie prac hydraulicznych, elektrycznych i glazurniczych.

Maciej Kukla
Maciej Kukla

Malarz / szpachlarz

Maciek dba o idealny wygląd ścian i sufitów. Maluje, szpachluje, kładzie gładzie. Estetyczne efekty jego pracy widać gołym okiem!

Sławek Glin
Sławek Glin

Elektryk / automatyk

Sławek wykonuje instalacje elektryczne. Zajmuje się również montażem urządzeń oraz inteligentnych systemów w domach i mieszkaniach.

Paweł Glin
Paweł Glin

Elektryk / elektromonter

Paweł montuje urządzenia elektryczne i wykonuje inne zadania z zakresu elektryki. Pracuje skrupulatnie i zawsze w ogromnym skupieniu.

Stepan Kolosivskyi
Stepan Kolosivskyi

Glazurnik

Stepan jest glazurnikiem, pracuje niezwykle dokładnie, przywiązując dużą uwagę do szczegółów. Ma doświadczenie w układaniu wszystkich rodzajów glazury.

Adam Bielinis
Adam Bielinis

Kierownik Budowy

Adam zajmuje się nadzorem budowlanym na wszystkich naszych budowach. Jest odpowiedzialny za dział #RefitRemonty

Opinie
Opinia pochodzi z

Od momentu przesłania wyceny do samego zakończenia usługi wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie. Umowa wraz z ubezpieczeniem, dokładny kosztorys, określony zakres prac, użyte materiały i okres w jakim wszystkie prace zostały wykonane. Panowie sprawdzili stan mieszkania, tynków i poradzili. Samo malowanie, wykonanie gładzi, przeniesienie punktów elektrycznych przebiegło bez problemów. Bieżący kontakt z Panami, cierpliwe odpowiadanie na pytania i wątpliwości. EKIPA ZŁOTO!!! I na dodatek wyrobili się przed terminem!

Anna

Opinia pochodzi z

Polecam Pana Piotra i Pana Michala! Refit wykończył moje mieszkanie (stan deweloperski) i z czystym sumieniem mogę polecić osobom, które stoją przed wyborem ekipy. Od instalacji po malowanie. Mieszkanie wygląda tak jak sobie wymarzyłam. Jesli chodzi o kontakt to na kazdym etapie prac byliśmy informowani, Pan Piotr z cierpliwością wysłuchiwał mnie i sugerował najlepsze rozwiązania (jako kobieta nie mam zbytniego doświadczenia w tematach prac wykończeniowych). Dobór materiałow również na wyskoim poziomie. Co tu dużo mówić fachowcy przez duże F

Joanna

Opinia pochodzi z

Polecam firmę Refit - wykończenia wnętrz. Ekipa Pana Michała i Piotra wykonała nam wykończenie całego mieszkania w stanie deweloperskie. Wnętrza zostały wykonane starannie, kompleksowo i na czas. Każdą decyzję konsultują, a dzięki swojemu doświadczeniu potrafią doradzić najlepsze rozwiązane każdego problemu. To zdecydowanie profesjonaliści w swoim fachu!

Angelika

Opinia pochodzi z

Polecam firmę REFIT. Wykańczali nasze mieszkanie w zabudowie szeregowej od stany deweloperskiego. Bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy, precyzyjny kosztorys prac i płatności rozplanowane po zakończeniu każdego etapu prac. Panowie z ekipy to specjaliści w swoim fachu, są rzetelni, nie boją się wyzwań i zawsze służą poradą. Wszystkie prace wykonane dokładnie i efekt końcowy bardzo zadowalający.

Bartosz

Opinia pochodzi z

Świetna współpraca. Dobry kontakt. Poprawki wykonane bez problemu. Mieszkanie finalnie prezentuje się rewelacyjnie. Bardzo polecam

Michał

Opinia pochodzi z

Bardzo dobry kontakt, szybkie i solidne wykonanie oraz konkretne i jasne warunki umowy.

Barbara

Kuchnia w remoncie
Kontakt

Szukasz fachowców do remontu mieszkania pod klucz?

Porozmawiajmy!
Podaj Twoje imię!
Podaj Adres e-mail!
Podaj Numer telefonu!
Podaj Treść Wiadomości!

Dziękujemy za wysłanie waidomości!

Betonowa ściana

REFIT © 2024

projekt i wykonanie: DST DESIGN